Інтернет-магазин Zoo-Vet створений для роботи з користувачами Internet, на базі регіонального дистрибютора ветеринарних препаратів та зоотоварів – Торговий дім «ВетТрейд».

 

Торговий дім «Вет Трейд» має багаторічний досвід роботи (понад 15 років на ринку) з приватними особами, птахофабриками, холдингами, різних форм власності, господарствами, ветеринарними клініками, аптеками, зоомагазинами і іншими оптовими покупцями. Ми ведемо тісну співпрацю з найвідомішими як вітчизняними, так і зарубіжними виробниками товарів для тварин і ветпрепаратів. Саме тому у нас Ви можете купити ветпрепарати, ціна яких є значно нижчою ніж у інших компаній.

 

Сфера діяльності нашої компанії, на сьогоднішній день, зосереджена в таких напрямках: продаж ветеринарних препаратів, зоотоварів, кормів і кормових добавок, засобів гігієни та дезінфекції. У нас Ви завжди зможете замовити ветеринарні препарати чи зоотовари в будь-якій кількості, та отримати товар в найкоротші терміни, адже весь товар є в наявності на нашому складі. При цьому Ви зможете отримати вичерпну консультацію менеджера та ціну, що буде нижче середньої.

 

Для гуртових покупців пропонуємо індивідуальну політику цін (малі, середні та великі господарства, ветеринарні клініки, аптеки, зоомагазини, розплідники, волонтери, тощо) . Детальний прайс-лист на запропоновану продукцію Ви зможете отримати у нашого менеджера за тел. (096) 004 05 50

Будемо раді співпраці з Вами !