Інтернет-магазин Zoo-Vet пропонує широкий вибір зоотоварів та ветпрепаратів для домашніх тварин, а також для тварин сільського господарства. Вас приємно порадує не тільки асортимент, але й ціни на пропоновану продукцію.

Наші переваги :

- ДОСТУПНА ЦІНА
  немає необхідності витрачати час на пошук потрібного Вам товару зі знижкою, т.як ціна в нашому магазині є  прийнятною для покупки - переконайтеся самі : )

- БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
  при замовленні від 1500 грн можлива безкоштовна доставка по Україні до пункту видачі

- ШВИДКА ВІДПРАВКА
  замовлення, оформлене до 15 годин, буде відправлено в той же день

- САМОВИВІЗ в м. ЛЬВІВ
  у Вас є можливість самостійно отримати замовлення у м. Львів

- ДОСТАВКА ПО АДРЕСІ в м. ЛЬВІВ
  кур'єр нашої компанії доставить Ваше замовлення в терміни, при цьому, якщо сума покупки буде від 1000 грн, вартість доставки за адресою коштуватиме лише 60 грн.

- ТОВАР ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
  у Вас є можливість уточнити ціну та замовити товар, який не представлений у нашому магазині

- НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВІРА
  наш досвід роботи у сфері продажу цієї групи товару - понад 15 років

- ЗРУЧНА ФОРМА ОПЛАТЫ
  оплатити замовлення можливо при отриманні замовлення, а також під час його оформлення, зокрема банківською карткою на сайті. У нашому зоомагазині працює онлайн термінал !

- ГУРТОВА ЦІНА
* У Вас власний зоомагазин, грумінг-салон чи ветаптека? Тоді запрошуємо Вас до співпраці, і будемо раді допомогти Вам із поставкою товару за оптовими цінами
* У Вас велике чи маленьке фермове господарство? Тоді Ви маєте можливість замовити ветпрепарати за найнижчою оптовою ціною, при цьому отримати замовлення в максимально короткий час.
* У вас просто добре серце і Ви допомагаєте безпритульним тваринам? Тоді ми допоможемо Вам приносити користь для тварин з мінімальними витратами на придбання кормів або лікувальних препаратів.